LHX Божиќ Материјали MMS497 Заклучување на Вратата за Ротирачки Електричен Апарат Кабинет Железната Кутија Датотека Кабинетот Заклучи DIY
Ново

LHX Божиќ Материјали MMS497 Заклучување на Вратата за Ротирачки Електричен Апарат Кабинет Железната Кутија Датотека Кабинетот

DEN 143.00
DEN 174.24

Во форма достапна за нарачката

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.
Специјалност :
1, со Висок квалитет Заклучување;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Внесени Различни;
6, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.^-^
Име : LHX Божиќ Материјали MMS497 Заклучување на Вратата за Ротирачки Електричен Апарат Кабинет Железната Кутија Датотека Кабинетот Заклучи DIY
Предмет : MMS495
Заклучување Тип : Кабинет Кодот
Key Type : Рамни Копче За Заклучување
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Мет црна
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји . Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил . Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели.) повторно пред купување.

Главните својства

боја:
Само Заклучување, Еден Клуч, Заклучување и Едно Копче
Бренд Име:
HAIBOAT
Број На Модел На:
MMS497
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Материјал:
Цинк Легура
Заврши:
мет црна
Панел дебелина:
0.5~2.5 mm
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Тежина:
35g

Избор на купувачот