1pc Гитара 50-ТИТЕ 5F1 Tweed Шампион Хром Позлатен Шасија DIY Цевка Засилувач Нема Дупка
Ново

1pc Гитара 50-ТИТЕ 5F1 Tweed Шампион Хром Позлатен Шасија DIY Цевка Засилувач Нема Дупка

DEN 2573.00
DEN 4020.00

Во форма достапна за нарачката


Гитара 50-ТИТЕ 5 F1 Tweed Шампион Хром Позлатен Шасија за DIY Цевка Засилувач
Изграден свој 5 F1 гитара засилувач со користење на chasiss.
Шасијата е 2.0 mm дебелина.
Хром позлатен, свила екран печатени
Димензија : 8.75" x 4.107" x 2.678
Не постои дупка Материјал : Алуминиум Дебелина : 2mm Единица : mm Забелешка : Прифати ОЕМ

Главните својства

Стандард:
Женски
боја:
sliver
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Број На Модел На:
CH-5F1L
Господар Префрлате:
Yes
Места Број:
1
Номинална Напон:
250V
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Електричниот Приклучок
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Број на USB Порти:
1

Избор на купувачот