Правец на ветер: Светилка Светла за Полнење за Land Rover Range Rover Sport 2015 година 2014 година 2015 година
Ново

Правец на ветер: Светилка Светла за Полнење за Land Rover Range Rover Sport 2015 година 2014 година 2015 година

DEN 20639.52

Во форма достапна за нарачката

ОЕМ Магла Светилка Светла за Полнење за Land Rover Range Rover Sport 2015 2016 Година 2014 2015 Пакет Содржина .2 Vleo LED магла светилка . 2 Трим Рамки ( L+R) .1 Автомобилската жици се подигнат 1 светлата се префрлите

Главните својства

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Range Rover Sport-Година:
2015,2014
Име На Модел:
LR033407 LR033406
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Тежина:
1.98kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Land Rover Модел:
Range Rover Sport
Бренд Име:
DILIDILI

Избор на купувачот