Бесплатен Превозот Готвач Престилка Хотел Ресторан Готвач Кујна Водоотпорен Хотел Западен Корсет Престилка за Мажи и Жени
Ново

Бесплатен Превозот Готвач Престилка Хотел Ресторан Готвач Кујна Водоотпорен Хотел Западен Корсет Престилка за Мажи и Жени

DEN 631.00
DEN 1147.20

Во форма достапна за нарачката


1 buc престилка , големина на

Главните својства

Големина:
One Size
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Тип На Објект:
Престилки
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
A1025
Категорија На Производ:
престилка
Боја:
Сина, жолта, црвена,црна
Спецификации:
на големина

Избор на купувачот