2017 Најновата Верзија Bluetooth USB Dongle 4.0 Адаптер Receiverfor PS4 Playstation 4 Контролер Gamepad Конзола Bluetooth Слушалки
Ново

2017 Најновата Верзија Bluetooth USB Dongle 4.0 Адаптер Receiverfor PS4 Playstation 4 Контролер Gamepad Конзола Bluetooth Слушалки

DEN 355.00
DEN 373.44

Во форма достапна за нарачката


Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет! Револуционерен Производ за PS4 - PS4 Bluetooth Dongle (Најновата Верзија) Bluetooth Dongle беше надградувањето на најнова верзија со стабилни перформанси. Bluetooth Dongle е usb адаптер кој ќе се поврзете на БИЛО каков Bluetooth аудио уред кога ќе го приклучиш во вашиот PS4 USB слотот. Затоа можете да го користите вашиот постоечки Bluetooth слушалки без да се купи нов пар скапи кои работат со PS4. Постои, исто така, безжичен микрофон со кои ќе се овозможи што да разговарате кога ќе го приклучиш во PS4 контролер.
Спецификација : се Користи за : Sony PS4 Компатибилен : БИЛО Bluetooth Слушалки Работен Напон : 5.0 V Излезна Моќност : 0 ~ +4d Bm Бенд Фреквенција : 2.4 G ISM Bluetooth Верзија : 4.0+EDR Пренос Опсег : 33 Стапки (10 Метри), Димензии : прибл 3.3 cm x 1.6 см x 0,8 cm Нето Тежина : 42g
Пакет се Вклучени : 1 x Bluetooth Dongle USB Адаптер за PS4

Главните својства

Со USB:
NO
Број На Модел На:
EFYX0047BK
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4

Избор на купувачот