2 x Тешки 125mm Гумени Тркала Вртливата Castor Тркала Количка Рициново Кочница Сет на castor:со сопирачки
Ново

2 x Тешки 125mm Гумени Тркала Вртливата Castor Тркала Количка Рициново Кочница Сет на castor:со сопирачки

DEN 1092.00

Во форма достапна за нарачката


Тие се на популарниот црвен Не-Означување Гума видот и може да се користи за мноштво на апликации Вклучувајќи : Лет Случаи, Инструмент Случаи, Екранот / Изложба Опрема, Dollies, Алатка Кутии, Светлина Машини, Опрема Стои, Мобилни Workstations, Звучници, Кабинети, Стои, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел и сл..листата е база на вашиот моќен имагинација. Топката лежишта користење во сите зглобови, топката имајќи го донесе max вчитување капацитет и долг работен телевизија. Тие се на популарниот црвен Не-Означување Гума видот и може да се користи за мноштво на апликации Вклучувајќи : Лет Случаи, Инструмент Случаи, Екранот / Изложба Опрема, Dollies, Алатка Кутии, Светлина Машини, Опрема Стои, Мобилни Workstations, Звучници, Кабинети, Стои, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел и сл..листата е база на вашиот моќен имагинација.
Топката лежишта користење во сите зглобови, топката имајќи го донесе max вчитување капацитет и долг работен телевизија.
Воланот беа направени од страна на Еластична Гума, тоа е револуционерен СИНТЕТИЧКИ материјал кој му дава уникатен квалитети им се овозможи на возење карактеристики на традиционалните гума tyred тркало да биде во комбинација со високо оптоварување на капацитет на носивост
Тоа е не-означување, многу тивко работи, се апсорбира шок и вибрации
Топката имајќи го донесе max вчитување капацитет и да работат во живо.
Челичните конструкции во " актива тело е исклучително тешко носи и отпорни на нечистотија, чакал, метал swarf итн.
ние го зеде сите овие слики од нашите сопствени, ќе се она што се гледа.
Тркала Дијаметар : 125mm
Вкупната Максимална : 150mm
Монтажа на Панел : 94mm *64mm
Вчитување капацитет : само 130 кг
Боја : црвено Хинап
пакет содржина :
2 x Тешки Вртливата Castor Тркала Количка Рициново Кочница(со кочница )
(Нема мало пакување)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните својства

Тип:
Мебел Рициново
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ACAMPTAR

Избор на купувачот