1Set Материјали од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Кафез Цевка Складирање Кутија Мозоци Рек Лажица Кофа Нож Вилушка Складирање Кутија Кујнски Прибор
Ново

1Set Материјали од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Кафез Цевка Складирање Кутија Мозоци Рек Лажица Кофа Нож Вилушка

DEN 714.00
DEN 938.88

Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Стапчиња за јадење Цевка Големина : Мал : 10 * 10 * 12cm, Големи : 10 * 10 * 17.5 cm
Го поставите Големина : 20.5 * 11.5 * 24cm
Боја : Сребрена
Производот микс : големи стапчиња за јадење цевка, мали стапчиња за јадење цевка, стапчиња за јадење цевка полица
тежина : околу 755g/pc
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, мазна површина, сјајна светла, не е лесно да маснотии, лесен за чистење
Здрав, не е лесно да се deformable и издржлив
Навивам дизајн, парична казна и мазна, не боли раката
Дното дренажа дизајн, лесно да се исцеди
Отворете уривање дизајн, удобен и практичен
1 * големи стапчиња за јадење цевка
1 * мали стапчиња за јадење цевка
1 * стапчиња за јадење носителот на полица

Главните својства

Тип:
Чување На Носителите & Полици За Складирање,Чување Кошеви
Инсталација Тип:
Стои Тип
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
прибор
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Стапчиња За Јадење/Лажица
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот