Радост недела Sled куче DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
Ново

Радост недела Sled куче DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

DEN 300.00
DEN 428.64

Во форма достапна за нарачката


1930330101535649 Нови и Топли US $ 8.93
/парче US $ 8.26
/парче US $ 7.33
/парче US $ 10.80
/парче US $ 9.50
/парче US $ 7.50
/парче US $ 12.40
/парче US $ 12.00
/парче US $ 17.90
/парче US $ 11.50
/парче US $ 21.73
/парче US $ 16.13
/парче
Радост недела Sled куче DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
Answer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).
14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е пред-печатени ткаенини.
14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно (14 CT печатени или 11 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Пакет Содржина : Embroider крпа ×1 Embroider теми ×1 Embroider игла ×2 Скицата ×1 Забелешка : (не надвор рамка)
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : D933
Име : Sled куче
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Димензии : 26 x 33 СМ
Спецификација : 11 CT
Големина : 34×42 СМ
Бода : 5132
Боја : 11

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT слика печатени, 14CT бело платно, 11CT бело платно, 11CT слика печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT

Избор на купувачот