Луксузна Ретро женска Нараквица Часовници Дами Фустан Часовници Кварц рачен часовник Рачно Насликани Хривнија Wholesales relogio feminino
Ново

Луксузна Ретро женска Нараквица Часовници Дами Фустан Часовници Кварц рачен часовник Рачно Насликани Хривнија Wholesales relogio

DEN 1108.00
DEN 1583.52

Во форма достапна за нарачката


Стил : Жените Се Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Виткање Затворач
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 3cm
Бендот Должина : 20cm
Бендот Ширина : 1cm
Dial Дебелина : 1cm
Пакет :
5 x Жените Кварц рачен часовник
Кои начини на плаќање можам да ги користите на Ali Express?
За нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање :
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб.
На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање :
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб

Главните својства

Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Пол:
Жените
Стил:
Луксуз
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Шок Отпорни,Ниту Еден
Dial Дијаметар:
300мм
Број На Модел На:
LO590
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
овална
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
10мм
Случај Дебелина:
10мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
боја:
Golden
Стил:
Луксузна Ретро Хривнија часовници
Продажба:
Wholesales

Избор на купувачот