2017 нови Унисекс Жена Мажите Вода Спортски Анти-магла УВ шарени Shield Заштита Водоотпорен Eyewear Очила Очила за Пливање
Ново

2017 нови Унисекс Жена Мажите Вода Спортски Анти-магла УВ шарени Shield Заштита Водоотпорен Eyewear Очила Очила за Пливање

DEN 306.00
DEN 383.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Големина:
1603
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Леќа Ширина:
4-5
Рамка Материјал:
Ацетат
рамка боја:
Црвена
Леќи Во Боја:
Црвена
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Yuke
Број На Модел На:
боја полна siwm eyewear
Леќи Материјал:
Поли Styrene
Леќа Висина:
2-3

Избор на купувачот