Резервни бесплатен превозот мото делови се Претвори Сигнали за Полнење за Харли Дејвидсон Куршум LED 41mm Хром+ЧАД
Ново

Резервни бесплатен превозот мото делови се Претвори Сигнали за Полнење за Харли Дејвидсон Куршум LED 41mm Хром+ЧАД

DEN 2752.00
DEN 2928.00

Во форма достапна за нарачката

Подобрување на изгледот со помош на Сигнали со LED светилки Комплет доаѓа со 4 LED Пак Сигнали и 2 41mm стеги Секој сигнали доаѓаат со 3 жици, може да се работи како маркери и се врти Состојба : Сосема Нов , не се Користи Количина : 1 Сет (Напред & Задните) Lense Боја : исто како што сликите покажуваат Fitment : одговара за Сите Харли / Хеликоптери со 41mm нозе. Стеги, не ќе работат на 39mm нозе

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
MT224-013-CD+СМ
Објектот Тежина:
0.6kg

Избор на купувачот