Долго Tassel Pompom Топката Earring Мода Симпатична Обетки За Жените Девојка за Денот на Вљубените подароци
Ново

Долго Tassel Pompom Топката Earring Мода Симпатична Обетки За Жените Девојка за Денот на Вљубените подароци

DEN 129.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Стил : мода
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни пакување
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Друг проблем :
ако производот се скршени на патот, или скршени,или пристигна до крајот ,или било peoblem. можете да не контактирате прво ,ние ќе resbonsible до крај додека не сте задоволни .
++1 Кога ќе пот, бања или миење на вашето лице , ве молиме да ги тргнеме на накит,да ги задржи на накит чисти; ве Молиме не допирајте ја хемиски, да се избегне контакт со извори на топла вода, морска вода, базен со вода и туш гел, итн. Ако случајно допре водата,ве молиме исушете со мека крпа ++2 Сите украси ќе триење ,па ве молиме внимателно да ги носат. ++3 Спаси метод : Ако не се носат,се стави во кутија за накит или накит вреќи за да се спречи оксидација на накит; посебно да се стави секој накит, па како да не се допираат еден со друг да се гребење на површината, ++4 Носење накит треба да биде последниот чекор, По шминка, парфем, да се облекува, па може да се избегне накит контакт.премногу хемиски . Сите убава девојка или елегантна жена кои купуваат накит ,ве молиме да ги негува овие накит, тие може да acompany и да се направи што повеќе убави со повеќе време .lalaaaa

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
wukaka
Број На Модел На:
EDC0239
Материјал:
Топката
боја:
Црна,Црвена
Фитнес:
Бренд Нови
Пакет:
со подарок торба или кутија
подарок:
со еден пар на earring подарок за вас
Стил:
Моден
Големина:
3-5cm

Избор на купувачот