Античкиот Бронза Кабинет Копчиња и Рачки за Мебел Копчиња Кујна Фиока Шкафот Прстен се Повлече Рачки Фитинзи за Мебел,19mm,20Pcs
Ново

Античкиот Бронза Кабинет Копчиња и Рачки за Мебел Копчиња Кујна Фиока Шкафот Прстен се Повлече Рачки Фитинзи за Мебел,19mm,20Pcs

DEN 306.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
19*23mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
/
боја:
Бронза На Ѕвонење
Големина:
19*23mm
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот