Seicane 178*100mm Двојно Din е Радио за Автомобил Рамка Намали за Полнење за 2015 година Тојота Revo Hilux Аудио Рамка DVD Музички Плеер за ЦД Трим
Ново

Seicane 178*100mm Двојно Din е Радио за Автомобил Рамка Намали за Полнење за 2015 година Тојота Revo Hilux Аудио Рамка DVD Музички

DEN 1151.00
DEN 1211.52

Во форма достапна за нарачката


Прекрасен 178*100mm Двојно Din е Радио за Автомобил Рамка Намали за Полнење за 2015 година Тојота Revo Hilux Аудио Рамка DVD Музички Плеер за ЦД Трим
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2015 Тојота Revo/ Hilux.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Тип На Возило : Toyota Revo/ Hilux
Година : 2015
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Тип : УВ Црна
внатрешниот мерки : 178*100mm
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Главните својства

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
seicane
Година:
До 2015
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
S37TO112
Објектот Должина:
25cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
боја тип:
УВ Црна
боја тип:
Црна
Din Тип:
2DIN
Објектот Големина:
178*102mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Погоден Тип На Возилото:
за Тојота Revo/ Hilux 2015

Избор на купувачот