90W 220V Дигитални LCD Лемење Лемење Железо Прилагодлива Температура Заварување Поправка Алатки за Полнење Со Лемење Совети
Ново

90W 220V Дигитални LCD Лемење Лемење Железо Прилагодлива Температура Заварување Поправка Алатки за Полнење Со Лемење Совети

DEN 1277.00
DEN 1596.00

Во форма достапна за нарачката


90 W 220 V Дигитални LCD Лемење Лемење Железо Прилагодлива Температура Заварување Поправка Алатки за Полнење Со Лемење Совети
Моќност : 90 W (145 W макс) Температура опсег : 0-480 целзиусови Степени Напон : 220v Моќ еластична : Совет : 900 M серија Греење на елемент : 220v печатени порцелански Микро дигитална контрола на Повеќе функции Брзо греење, Мини & Преносни Пакет : 1*Лемење Железо 1*ЕУ Plug 2*Пинцети 1*Колофон 1*Четка 3*Лемење Совет 1*Сунѓерот 1* Лемење Железо Стојат

Главните својства

Бренд Име:
LDKGJJS
Број На Модел На:
ферро де solda
Текст Voltagle:
220v
Излезна Температура:
100-480
Температурата Стабилност:
добро
Излезна Моќност:
90W
Димензии:
20mm
ферро де solda:
soldeerbout

Избор на купувачот