За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Втора Генерација на Tiguan 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Страна на Вратата Прозорец Рамка Центар Столбови Б+В Покрие Скратува
Ново

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Втора Генерација на Tiguan 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Страна на Вратата Прозорец Рамка Центар Столбови

DEN 1577.00
DEN 1855.68

Во форма достапна за нарачката


За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Втора Генерација на Tiguan 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Страна на Вратата Прозорец Рамка Центар Столбови Б+В Покрие Скратува Автомобил Стил 10 Pcs
Објектот Спецификација
Бренд : TOMEFON Fitment : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Втора Генерација на Tiguan 2017 2018 селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки челик Пакет : 10pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Главните својства

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Втора Генерација на Tiguan 2017 2018 Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
2017 2018
Име На Модел:
10191
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Избор на купувачот