1ml се Тркалаат на Шише, Стаклено Шише со Челик Лежиште,Златен Капак,Матирано Јасно Етерично Масло Шише,Парфем Ролери Шише,100pcs/Многу
Ново

1ml се Тркалаат на Шише, Стаклено Шише со Челик Лежиште,Златен Капак,Матирано Јасно Етерично Масло Шише,Парфем Ролери Шише,100pcs/Многу

DEN 2392.00
DEN 2658.24

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
1ml Матирано Стакло се Тркалаат На шишиња Злато капа Празни Етерично Масло Шише Преносни Мини Мал примерок ампули Метал Roller Ball Бесплатен Превозот
Капацитет : 1ml, 1cc
Материјали : Матирано Стакло Шише со Метални roller ball
Шише боја : Матирано
Капа боја : Златна
Големина : Diam 1.5 cm(15mm), на Висина од 3,5 см(35mm)

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1ml
Големина:
1cc
Шише боја:
Матирано Јасно

Избор на купувачот