НОВА Мода 10 Глави Прекрасна Симпатична Вештачки Зголеми Цвет Свадба Булчински Букет Дома Декор P00
Ново

НОВА Мода 10 Глави Прекрасна Симпатична Вештачки Зголеми Цвет Свадба Булчински Букет Дома Декор P00

DEN 237.00
DEN 275.52

Во форма достапна за нарачката


НОВА Мода 10 Глави Прекрасна Симпатична Вештачки Зголеми Цвет Свадба Булчински Букет Дома Декор
ГОЛЕМИНА : вкупно lenght : 29cm секој зголеми главата е околу 8cm низ
Количина : 10 рози/букет

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
Други
Стил:
Цвет
Тип:
Трендафил
Повод:
дома decora

Избор на купувачот