СКАРА@FUKA Хром Автомобил Пред Магла светлина Светилка Рамки Покрие Авто Магла светлина покрие Трим Автомобил стил 2 парчиња ABS За Ford Работ 2015 година
Ново

СКАРА@FUKA Хром Автомобил Пред Магла светлина Светилка Рамки Покрие Авто Магла светлина покрие Трим Автомобил стил 2 парчиња

DEN 881.28

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : ABS Пластика
Вклучува : 2 парчиња на Еден Сет
Fitment : Одговара За Ford Работ 2015
Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме бидете сигурни Магла светлина Форма пред купување
Функција :
1. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
2. Origial големина дизајн совршено се вклопува. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил.
3.Оркестарот вашиот Автомобил со Стил! Тоа доаѓа со претходно применети црвено 3 M селотејп
Инсталација
А) ве Молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Б) Не дупчење или сечење е потребно. Не заварување е потребно. Лесна инсталација. Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња / Set Магла светлина Светилка Рамки Трим

Главните својства

Тип На Објект:
Светилка Капи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
0.2
Специјални Функции:
Стил и заштита
Автомобил модел:
ford работ
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Модел Година:
2015.2016
Материјал Тип:
ABS
Објектот:
правец на ветер
ОДГОВАРА ЗА:
За Ford РАБОТ 2015 2016 година
Количина:
2 компјутери

Избор на купувачот