AREALNA Лето Мода кошула жените блузи Кратки Ракави Женски Блузи Секојдневен Лабава канцеларија блуза Blusas femininas Плус Големина 5XL
Ново

AREALNA Лето Мода кошула жените блузи Кратки Ракави Женски Блузи Секојдневен Лабава канцеларија блуза Blusas femininas Плус Големина

DEN 481.00
DEN 616.32

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!
Ако имате било какви проблеми со превозот! Ве молиме контактирајте со нас!
Ако сакате да се купи повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас! Ние може да ви понуди попуст!
Answer : ___________________________ Note :
Драг пријател,Можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас!
Ако не сте сигурни големината, ве молиме контактирајте не и кажете ни ја вашата висина, тежина-биста,
ние ќе ви препорача на правото големина за вас, ви Благодариме!
Пред Да Купи 1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Продавница големина на екранот се сите Азија големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики 4.ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски Превозот 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Враќање&Наплата 1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
AREALNA
Материјал:
Памук,Полиестер,Лен
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените
Пол:
Жените
боја:
Розова,Морнарица,Каки,Црна,Беж ,Сива
Големина:
XL,2XL,3XL,4XL,5XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Тип На Единица:
парче

Избор на купувачот