Frameless слика на ѕид акрилна боја со броеви diy слика од броеви уникатен подарок маслото Девојка свирење виолина 40X50
Ново

Frameless слика на ѕид акрилна боја со броеви diy слика од броеви уникатен подарок маслото Девојка свирење виолина 40X50

DEN 524.00
DEN 748.32

Во форма достапна за нарачката

Frameless слика на ѕид акрилна боја со броеви diy слика од броеви уникатен подарок маслото 40 X50cm Девојка свирење виолина
Големина на : 40*50cm
Платно : памук
Пигмент : акрилик/пропилен Со иста големина рамка линк :

Главните својства

Предмети:
Слика Слика
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Q419
Бренд Име:
AtFipan
Материјал:
Памук
Медиум:
Акрилик
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот