1PC Рака гравирање Уметнички дела Safari вистински најголемиот дел симулација животински модел играчка мали диви животински младенче папагал Був
Ново

1PC Рака гравирање Уметнички дела Safari вистински најголемиот дел симулација животински модел играчка мали диви животински младенче

DEN 869.00
DEN 1128.48

Во форма достапна за нарачката


Safari вистински најголемиот дел аналогни животински модел
Играчки, диви животни, малечки, папагали, бувови

Главните својства

Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Пејзаж
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Модел:
1PC животински модел
Текстурата на материјалот:
Пластични
Кукла тип:
Статички животински модел
Дали имате шопинг водич видео?:
ништо
Применливи Возраст:
14 години и над

Избор на купувачот