викторија класичен скапоцен камен природни свежа вода бисер brooch иглички 925 sterling silver висок квалитет парична казна жените накит
Ново

викторија класичен скапоцен камен природни свежа вода бисер brooch иглички 925 sterling silver висок квалитет парична казна жените

DEN 10944.00

Во форма достапна за нарачката


925 sterling silver со свежа вода бисер и кубни циркон brooch иглички
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
miyi

Избор на купувачот