ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 TDI 8V Голи Цилиндар на Главата За Ауди За Linde Индустриски За Седиште 038103373E 038103351B 908 703 факс
Ново

ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 TDI 8V Голи Цилиндар на Главата За Ауди За Linde Индустриски За Седиште 038103373E 038103351B

DEN 11340.00
DEN 12599.52

Во форма достапна за нарачката

Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.4 11101-28022 11101-28012 2 J 2.3 11101-19156
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.9 TDi SOHC 8v 1996 година - За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Класик Caddy Бора Новата буба 1. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.0 11101-54130 11101-54131 11101-54150 3Б 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.Ако не можете да сигурни, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви помогнат да се разликуваат од нив.4 11101-58010 11101-58014 11101-58050 11101-58051 14 B 3.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Материјал За Тојота 3 RZ/2 RZ 2.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.4 11101-35050 11101-35060 11101-35060 11101-35080 2 C/2 CT/3 C/3 CT 2 11101-64121 11101-64122 11101-64151 11101-64162 3 S 2 11101-79115 5 S/5 S-FE 2.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние.9 L TDi 96 - Мотор : ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ ОЕМ Број : 038103351 X 038103373 E 038103351 B АМЦ : 908 703 факс 908703 86-0111
Творецот на Моторот Модел Зафатнина OE Бр. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Сите овие може да заштедите време за вас.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.9 TDi 8v 1997 - За "Шкода" Octavia Fabia 1896cc 1.
НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО и Делови на Мотор! Топла Продажба !!
Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.2 11101-79156 11101-79135 11101-74160 11101-74900 11101-79115 11101-79165 1 FZ/1 FZ-FE 4.9 TDi 8v,а во 1996 година - За Linde Индустриски 1. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.7 11101-58040 1 KZ-T/1 KZ-ТЕ 3 11101-69126 11101-69128 11101-19175 Алуминиум 1 KD-FTV 3.4 11101-73020 22 R/22 REC 2.2 11101-17010 11101-17012 11101-17020 11101-17044 11101-17050 Железо Леење 2 L/2 LT 2. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило .

Главните својства

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Тежина:
10kg
Година:
1996-2004
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Објектот Ширина:
25inch
Материјал Тип:
алуминиум или челик
Објектот Висина:
48inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
AHF 038103351X Голи Цилиндар на Главата За ШКОДА ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло
Зафатнина:
1.9 L
Објектот Должина:
22inch
Објектот Дијаметар:
80inch
Специјални Функции:
делови на мотор
Објектот:
ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 TDI 8V 4L Цилиндар на Главата
Примена:
За Ауди А3 S3 Индустриски 1898cc 1.9 TDi 8v,1996-
Апликација.:
За Linde Индустриски 1.9 SDi 8v 1997-2004
Апликација..:
За Седиште Инките Кордоба Vario Ibiza Леон Толедо 1896cc 1.9 TDi 8v 1997-
Апликацијата...:
За Шкода Octavia Fabia 1896cc 1.9 TDi SOHC 8v 1996-
Апликација....:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Класик Caddy Бора Новата буба 1.9 L TDi 96-
ОЕМ број:
038103373E 038103351B 038103351X
АМЦ:
908 703 факс 908703

Избор на купувачот