beibehang Вертикални линии на современите и договорените позадина скалите, ходниците позадина На бојадисана позадина
Ново

beibehang Вертикални линии на современите и договорените позадина скалите, ходниците позадина На бојадисана позадина

DEN 1523.00
DEN 2058.24

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
боја : 4 Боја
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
YS081 ↓↓
YS082 ↓↓
YS083 ↓↓
YS084 ↓↓

Главните својства

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
YS081
Површински Третман:
Печатени
кодирање:
3389

Избор на купувачот