Европа Шик Модни 8-9mm во Близина круг бел бисер beaded ѓердан ѓердан ѓердан подароци накит трговија на големо Бесплатен Превозот
Ново

Европа Шик Модни 8-9mm во Близина круг бел бисер beaded ѓердан ѓердан ѓердан подароци накит трговија на големо Бесплатен Превозот

DEN 698.00
DEN 1368.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8-9mm во Близина круг бел бисер beaded ѓердан ѓердан
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Хип/Рок
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
N0720135929
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Бренд Име:
монро m
Должина:
42-50cm

Избор на купувачот