топката форма лабава прав сад со 5g 10g 15g 30g 50g сферични крем празна тегла помине во прав сад F20171584
Ново

топката форма лабава прав сад со 5g 10g 15g 30g 50g сферични крем празна тегла помине во прав сад F20171584

DEN 18318.00
DEN 19281.60

Во форма достапна за нарачката


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Спецификации :
Пакување : 1 buc
Големина : 5g 10g 15g 30g 50g
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Главните својства

Спецификации:
5g, 10g, 15g, 30g, 50g
боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201707
Големина:
as pic

Избор на купувачот