M20*2.5 CNC Алуминиум моторното Масло Додатен Капа Гориво се Наполни Резервоарот Покритие за ХОНДА CBR600RR CBR 600 400 RR CBR1000 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1000 CB650F CB500F
Ново

M20*2.5 CNC Алуминиум моторното Масло Додатен Капа Гориво се Наполни Резервоарот Покритие за ХОНДА CBR600RR CBR 600 400 RR CBR1000

DEN 422.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

CBR1000 RR CNC Алуминиумски Мотор Задните Течност во Резервоарот Капа и Маска за Хонда CB1000 R CBR 1000 RR CBR 1000 RR
Состојба : 100% Нов Бренд
Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани
Боја : Исто како слика шоу.
Големина : M20*2.5
Пакет се Вклучени : 1 парче моторното масло додатен капа
Fitment : За ХОНДА CBR600 RR 2013-2016 F или ХОНДА MSX125 MSX125 SF F или ХОНДА CBR1000 CBR500 R F или ХОНДА CB1000 CB1300 F или ХОНДА CBR400 CBR600 F или ХОНДА CB650 F CB1000 RR F или ХОНДА CB300 F CB500 F CB300 X CB500 X

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 Елоксирани
Бренд Име:
ПЦР
Име На Модел:
M20*2.5
Објектот Тежина:
100g
Motobike Направи:
Триумф
Објектот Ширина:
0.25cm
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
0.2cm
Пакет Се Вклучени:
1 парче на моторното масло додатен капа
боја:
црвена,портокалова,црна.сино,зелено,злато,сребро.
Fitment 3:
За Хонда CBR600RR 2013-2016
Име:
Мотоцикл CNC магнетни моторното масло додатен капа
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Триумф

Избор на купувачот