10x Титаниум Керамичка Плочка Стакло Вежба Малку Волфрам Карбид Крстот со Копје Главата 4mm
Ново

10x Титаниум Керамичка Плочка Стакло Вежба Малку Волфрам Карбид Крстот со Копје Главата 4mm

DEN 382.00
DEN 544.80

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики :
-Тоа е силна цврстина и отпорност на абење. Инцизија отпор се мали, зголемување на отворањето брзина, долг работен век
-Индустриски одделение на КАЛАЈ Обложени Карбид Точка со 4 Сечење на рабови.
-Вежби Стакло, Керамика, Дрво, Метал, Пластика, Плочка, Цемент и повеќе
-Побрзо од Дупка.Издржливи неколку пати од општа вежба малку.
-Тоа може да се користи со обичните дупчење чекан.
-Тоа мора да биде додадете кол-шифрирана кога тоа е се користи.
-Кога дупчење дупка,вашата сила треба да биде бавен,особено на почетокот на дупчење и кога тоа е дупчење на стакло преку. Спецификации :
-Материјал : Волфрам Челик YG6
-Површинска Обработка : Титаниум Позлата
-Малку Тип : Плочка & Стакло Вежба
-Раководител Тип : Крстот Со Копје Глава
-Вежба Дијаметар : 4mm
-Месо тело со Дијаметар од : 3.2 mm
-Вкупна Должина : 65mm Пакетот вклучува :
10 x Стакло Вежба Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално. Предмети ќе пристигне во 7-35 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различна област : Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака до сите од горенаведените земји. Ако сте итна ве Молиме изберете друга express ,како DHL,UPS-от ,итн. Однос на Продажбата на Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не' покриваат предмети кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Фабричка Состојба . Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати објектот. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите , нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме DONOT остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се примен објект, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.

Главните својства

Број На Модел На:
4mm
Тип:
Основни Вежба Малку
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
MISSDEMO
Должина:
65mm

Избор на купувачот