Тактички Еден Списание Торбичка Случај Оџакот 1911 Пиштол Кертриџ Клип Носителот Должност Појас Маг Кутија за 1911
Ново

Тактички Еден Списание Торбичка Случај Оџакот 1911 Пиштол Кертриџ Клип Носителот Должност Појас Маг Кутија за 1911

DEN 269.00
DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


т ДЕТАЛИ : Боја - црна,зелена, тен Тежина - 100g Одговара : 1911

Главните својства

боја:
црна, зелена, тен
Број На Модел На:
146555
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Полиуретански
објектот стил:
Тактички Holster списание торбичка
боја:
црна,зелена,тен
Тежина:
100g
Употреба:
Отворено,тактички,лов

Избор на купувачот