4x 41mm Круг Топка во Облик на Рака насликани Керамички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справува со Кујна Керамичка Рачка Повлекува
Ново

4x 41mm Круг Топка во Облик на Рака насликани Керамички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справува со Кујна Керамичка

DEN 758.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката

Други топла продажба копчиња 4x 41mm Круг Топка во Облик на Рака насликани Керамички Кабинет Knob Шкафот Плакарот Салон Фиока се Справува со Кујна Керамичка Рачка Повлекува Карактеристики : Материјал : Керамички Големина на : не се разликуваат во модели, ве молиме проверете на сликата за detals. Оваа мали керамички knob може да има еден магичен ефект во украсување соба. Погоден за вратата на фиока, кабинет, ковчегот, гардероба итн. Совршен за вашата стара или земја шик оркестарот. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Боите може да биде малку поинаков како разлика на екранот.
Pakage Вклучуваат : 4x Handle 4x Screw

Главните својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
JEETOOH
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JC-47-01
Материјал:
Керамички
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Стил:
Медитеранот
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.

Избор на купувачот