Свадба Коса Додатоци Клипови Романтична Симулирани Бисер Коса Pin Бели Црвени Тиара Булчински Круна Косата Игли Невестата Коса, Накит
Ново

Свадба Коса Додатоци Клипови Романтична Симулирани Бисер Коса Pin Бели Црвени Тиара Булчински Круна Косата Игли Невестата Коса,

DEN 103.00
DEN 160.32

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиумски
Боја : Црвена Бела
Големина : Pin Должина : 7.8 cm Бисер дијаметар : 1cm
Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени :
20pcs x Шноли (Како на сликата покажува)
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
1. Испорака метод : Ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 7-15days; 2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена; 3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата; 4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас ; 5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Свадба Jewlery
Материјал:
Метал
Тип:
Шноли
Пол:
Жените Девојка Дама
Стил:
Моден
is_customized:
Yes
дизајн:
бисер накит
Функција:
свадба коса додатоци
клучен збор :
свадба накит
жешка:
косата клипови
Нови:
косата се носат
Повод:
свадба партија накит
копче:
косата игли

Избор на купувачот