6pcs 1/2inch R10 Средни Млазницата 180 Степени Машки Конец Ротирачки Млазницата Со Рефлектор И да Имаат Добар униформност
Ново

6pcs 1/2inch R10 Средни Млазницата 180 Степени Машки Конец Ротирачки Млазницата Со Рефлектор И да Имаат Добар униформност

DEN 1474.00
DEN 1992.00

Во форма достапна за нарачката

6pcs 1/2inch R10 Средни Млазницата 180 Степени Машки Конец Ротирачки Млазницата Со Рефлектор И да Имаат Добар униформност

Функција
Име на производ : R10 Средни Млазницата
Заеднички големина : 1/2inch
Проток : 391-506 L/
Прскање Радиус : 9.5~10m
Примена : Јавни Зелен Простор, Градина Градинарство Производство, Дом, Работа Во Градината, Земјоделското Производство

- -
- -
- -
Можеби Како Што Се :
-
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу :
За Данок На
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа.
За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете.
За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Главните својства

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
GT-ZX034
Sprinkler Тип:
sprinkler

Избор на купувачот