Ретровизорите CNC Алуминиум Огледало Мотоцикл Скутер Додатоци За KAWASAKI Z750 Z750R Z250 Z1000 НИНЏА 250/300 z800 mt09
Ново

Ретровизорите CNC Алуминиум Огледало Мотоцикл Скутер Додатоци За KAWASAKI Z750 Z750R Z250 Z1000 НИНЏА 250/300 z800 mt09

DEN 1339.00
DEN 1487.52

Во форма достапна за нарачката

Детали за производот : Дел Име : rearview Страна огледало Боја : како на сликата покаже Пакет : пар 100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи, ве Молиме да не повторна употреба и чувајте вашиот резервоар покрие чисти пред да го користите. Fitment : за универзална Пакет се Вклучуваат : 1 пар на rearview Страна огледало Производ фото :

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Тежина:
822g
Име На Модел:
LK-РМ-007
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Материјал Тип:
CNC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
боја:
црна/сребрена/златниот/red/сино
Fitment:
за Универзален
Функција:
мотоцикл ретровизорот
Место на Потекло:
Кина
Направени од страна на:
алуминиум cnc

Избор на купувачот