Вистински РОЕ IP Камера 1080P Отворено 48V IEEE802.3af/во Видео Надзор Камера IP Home Security ONVIF Метал Водоотпорен 4PCS Led диоди
Ново

Вистински РОЕ IP Камера 1080P Отворено 48V IEEE802.3af/во Видео Надзор Камера IP Home Security ONVIF Метал Водоотпорен 4PCS Led

DEN 1385.00
DEN 2164.80

Во форма достапна за нарачката

Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
Гаранција :
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие се испраќаат надвор.3af/во реално 48 V РОЕ пренос на далечина : 100-300 метри
Пакетот Вклучува
1 BUC * 2 MP РОЕ IP Камера
1 BUC * Завртки
1 BUC * Заградата
1 BUC * Упатство
Бесплатен Превозот :
Ние ќе ви ја испратиме стоката надвор во рок од 2 работни дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако сте satisfiated со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен фидбек и 5 Ѕвезди оценка. Крајниот корисник е одговорен за сите товарни трошоците настанати за да испратите производи на нашата поправка центар.6 мм леќа : 5-10m; 6mm објектив : 10-20 милиони Водоотпорен ниво : IP66 BLC / WB / AGC : Авто Напојување : РОЕ 48 V /DC12 V( двојна употреба) Материјал : Алуминиум Случајот РОЕ стандард : IEEE802.
Во моментов, речиси сите производи во нашата продавница се бесплатен превозот.
Повратни информации :
Ние го цениме вашиот бизнис во голема мера. За DVR и систем за безбедност, ние го поддржуваат различни
логистика начин во различни земји.
Следење Бр.
Главната Камера Функција HD 1080 P Резолуција со Високи Перформанси Ноќ Визија IP66 Отворено Отворено Водоотпорна Камера се користи високо-одделение метални материјали, можат ефикасно да се спречи рѓа, Може да биде инсталиран во речиси било отворено или затворено место.
Нашата техничка поддршка ќе се справи со санираат производи по приемот на вашата врати пратката.
Секоја единица која се докажува неисправни за време на гарантниот валидација период ќе се санираат без задолжен за делови или заменува.
Ние потерници овој производ против дефекти во изработката и материјалот за период од 1 година од тоа е оригиналната набавка на телефонот датум.
Враќање следење на број ќе им биде од помош на овој процес. Ве молиме да ги проверите деталите на производот страница за опис.
Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските Провизии, Должност, или Царински Давачки и Даноци. Сите трошоци поврзани со поставување или отстранување на овој производ од страна на трговци или друго лице, или какви било други трошоци поврзани со неговата употреба се на одговорност на крајниот корисник. Но, понекогаш тоа е во голема мера зависи од превозот курир и локалните обичаи.6/6/8/12mm опција IR Led Кол : 4pcs низа Led светла IR бранова Должина : 850nm IR Растојание : 3. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци. Една камера преку Кина пост воздух mail as default. Нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви понуди соодветно решение. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Гаранцијата не покрива било случајни, случајни или последични штети кои произлегуваат од употребата на. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Оваа гаранција важи и за оригиналниот купувач на производот само и не е пренослива на било која трета страна. Сите производи се врати на продавачот, без RMA ќе биде празен, а ние ќе бидат вратени на купувачот на негово трошок. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ или услуга прашања. ќе се обезбеди во рок од 2 часа по пратка.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Пред да го испратите назад секое враќање предмети, ве молиме контактирајте со нас за Враќање Стока за ставање во Промет (RMA).

Главните својства

Фокус:
3.6 мм, 6mm, 8mm, 12mm
Бренд Име:
DONPHIA
Димензии (L x W x D)(mm):
како Слика
Агол На Гледање (Степен):
75°
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Технологија:
Инфраред
Потрошувачка На Енергија(W):
Стил:
Куршум Камера
Инсталација:
Таванот
боја:
розова,бела
is_customized:
No
Леќа (mm):
6mm,3.6 мм,8mm
Сензор:
CMOS
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Ѕидот Заградата:
Таванот
Складирање:
Никој
Напојување(V):
12v
Сензор Бренд:
OmniVision
Минимална Осветлување(Лукс):
0.1 Лукс/Ф1.2
тф-картичка:
Никој
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Напојување:
Со РОЕ
Тип:
ip камера
Број На Модел На:
ДП-W54I2-Рое
Поддржани Оперативни Системи:
No
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
IR Растојание(м):
5-20М
Аудио Излез:
Никој
Сензор:
2 Мегапикселна CMOS Сензор
Ефективни Пиксели:
1920(H)x1080(V)
Резолуција:
1080P
IR-Led диоди:
Ноќ визија
Леќа:
3.6/6/8/12mm
Функција:
рое ip камера
Употреба:
Видео камера за видео надзор
Тип:
камерата рое
РОЕ Камера :
Напојува од страна на РОЕ
надзор:
надзор камера

Избор на купувачот