11pcs/set BAP 300R C15-15-150/ C15.6-16-150-200 CNC Мелење машина бар 1pcs+10pcs APMT1135 Х2/М2 VP15TF CNC Карбид insert
Ново

11pcs/set BAP 300R C15-15-150/ C15.6-16-150-200 CNC Мелење машина бар 1pcs+10pcs APMT1135 Х2/М2 VP15TF CNC Карбид insert

DEN 1228.00
DEN 1228.32

Во форма достапна за нарачката

11pcs/set 10pcs APMT1135 VP15 TF=Обработка нерѓосувачки челик и челик
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет. Решение за да ви помогне да дизајн сечење. Потоа добие адреса за враќање.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).

Главните својства

боја:
A, B, C, D
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
bap 300r

Избор на купувачот