Пенливи Срцето Ѓердан Титаниум Нерѓосувачки Crytal Копче Ѓердан Clavicle Изјава Ѓердан Трајни Боја( Со Картичка ) RX101
Ново

Пенливи Срцето Ѓердан Титаниум Нерѓосувачки Crytal Копче Ѓердан Clavicle Изјава Ѓердан Трајни Боја( Со Картичка ) RX101

DEN 247.00
DEN 271.20

Во форма достапна за нарачката

Пенливи Срцето Ѓердан Титаниум Нерѓосувачки Crytal Копче Ѓердан Clavicle Изјава Ѓердан Трајни Боја( Со Картичка ) RX101

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
RX101
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
10мм
Пол:
Жените
Бренд Име:
Mathidaleo
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Цинк Легура
Компатибилност:
ѓердан
Должина:
42+4cm

Избор на купувачот