ZXZXOON Гроздобер стил декоративни фрли перница случај покрие ретро автомобил модел перница покритие за троседот дома автомобил almofadas 45x45cm
Ново

ZXZXOON Гроздобер стил декоративни фрли перница случај покрие ретро автомобил модел перница покритие за троседот дома автомобил

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Главните својства

Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
K353
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Сценско
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
ZXZXOON

Избор на купувачот