Цртан Филм Мајмун Верверица Качување На Дрво Ѕид Налепници Деца, Момчиња, Девојки, Млади Бебиња Декор Позадина Постер Арт Ѕид Графички
Ново

Цртан Филм Мајмун Верверица Качување На Дрво Ѕид Налепници Деца, Момчиња, Девојки, Млади Бебиња Декор Позадина Постер Арт Ѕид

DEN 400.00
DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Цртан Филм Мајмун Верверица Качување На Дрво Ѕид Налепници Деца, Момчиња, Девојки, Млади Бебиња Декор Позадина Постер Арт Ѕид Графички
Доби Големина : 90 X 30 CM X 2
Заврши Големина : Однесуваат на подолу визуелно, ова е DIY производ, конечната големина ќе биде до вас.
Визуелниот Покаже :

Главните својства

Големина:
30 X 90CM
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Happiwoo
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
MFW-1806
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот