Корсет Тело Shaper Жените Половината Тренер Латекс Гума Underbust Патент Слабеење Cincher Црна Плус Големина
Ново

Корсет Тело Shaper Жените Половината Тренер Латекс Гума Underbust Патент Слабеење Cincher Црна Плус Големина

DEN 287.00
DEN 329.28

Во форма достапна за нарачката

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода, Жените Масти Горење Shapewear Материјал : spandex Мешавина
Пакет се вклучени : 1 x Shapewear биста
Големина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Должина(cm) S 6-8 4-6 68 60 34 М 8-0 6-8 72 64 34 L 10-12 8-10 76 68 34 XL 12-14 10-12 80 72 34 XXL 14-16 12-14 84 76 34
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Spandex
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Половината Cinchers
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Избор на купувачот