Дели Со Риба Нова жешка Одлична професионална квалитет чудак мамка добар риболов мами 100mm,14g чудак.нурне 2m,штука бас риболов
Ново

Дели Со Риба Нова жешка Одлична професионална квалитет чудак мамка добар риболов мами 100mm,14g чудак.нурне 2m,штука бас риболов

DEN 103.00
DEN 115.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Црвена, Зелена, Сина
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Намамат
Бренд Име:
дели со риба

Избор на купувачот