CLS Класа Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна Спојлер за Мерцедес Бенц W218 Седан 4 Вратата 15-17 CLS63 AMG S
Ново

CLS Класа Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна Спојлер за Мерцедес Бенц W218 Седан 4 Вратата 15-17 CLS63 AMG

DEN 7552.00
DEN 8299.20

Во форма достапна за нарачката

7 L 4663 CC 285 Cu.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили .6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2017 База Седан Со 4 Врати 4.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS500 2015 База Седан Со 4 Врати 4.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.Вградени пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2017 CGI Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Мерцедес-Бенц CLS400 2017 База Седан Со 4 Врати 3. имаме строга КК пред секоја пратка .6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 4.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.5 L 5461 CC 333 Cu.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS500 2017 CGI Седан Со 4 Врати 4.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
Направи Модел Година Трим Мотор На Мерцедес-Бенц CLS400 2015 База Седан Со 4 Врати 3.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2016 База Седан Со 4 Врати 4.7 L 4663 CC 285 Cu.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 3. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 4.Директна замена стил,само прислушување завртки вклучени,одлична fitment
3./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2016 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Процес : Вакуум лиење
Модел : 3 X3 twill weaven
Инсталација : само прислушување завртки вклучени
Н.
Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.5 L 5461 CC 333 Cu. V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2016 година 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.Супер мала тежина,висок интензитет,агресивен изглед,површината полиран
4. V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS500 2016 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Benz CLS63 AMG S 2015 4 Matic Седан Со 4 Врати 5.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS550 2015 База Седан Со 4 Врати 4.2 KG
Производ Големина : 150*39*14 CM
Пакување Големина : 170*60*25 CM
Пакување : кутија Polyfoam
функција :
1.
EMS delievey време 7~10 работни дена.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц CLS400 2015 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu.

Главните својства

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
--
Специјални Функции:
--
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на купувачот