Силиконски G Место Вибратор Моќен 7 Speed USB Полнење Клиторис Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки за Жена Секс Производи
Ново

Силиконски G Место Вибратор Моќен 7 Speed USB Полнење Клиторис Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки за Жена Секс Производи

DEN 932.00
DEN 1242.24

Во форма достапна за нарачката

Силиконски G Место Вибратор Моќен 7 Speed USB Полнење Клиторис Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки за Жена Секс Производи
Опис На Производот
Боја : Розова/ Розова/ Виолетова
Големина : 210mm x 35mm
Тежина : 165g
Батерија : USB Полнење
Функција : 7 Фреквенција
Материјал : 100% Медицински Одделение Силиконски + ABS
Водоотпорен : 100% ВОДООТПОРНИ
Функција :
Направени со највисоки нивоа на квалитетот и безбедноста на ум, која е причината зошто ние го користат само телото-безбедно, медицински одделение силиконски и ABS пластика.
7 фреквенција на вибрации, супер моќни, молчи кога е вибрирачки
Исклучително мека на допир, овој луксузен секси играчка е крајната во женски стимулација
Супер вибратор за да го збогатат вашиот Сексуален Живот. Ве задоволи подлабоко. Стигнат до вашите чувствителни точка
Пакет листата :
1 x Вибратор
1 x USB кабел за полнење

Главните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
ja050
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
HOTLAD
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
10*10
Тип:
G-Точката
моќност:
usb полнење
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
1PCS
material2:
ABS
Должина:
210mm
Дијаметар:
30мм
Водоотпорен:
100% Водоотпорни
Функција:
7 Брзина Силен Мотор
функцијата 2:
G место vibrators
боја:
Rose red/ Розова/ Виолетова

Избор на купувачот