Спорт Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Kingzone N3 N5 К1 К2 S2 Z1 Z1 Плус К1 Турбо 4G LTE
Ново

Спорт Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Kingzone N3 N5 К1 К2 S2 Z1 Z1 Плус К1 Турбо 4G

DEN 411.00
DEN 446.40

Во форма достапна за нарачката


Пешачење Возење Holster Кука Јамка Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16.5*9.3*2cm

Главните својства

Големина:
16.5cm*9.3cm*2cm
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
KINGZONE

Избор на купувачот