V Привлечат 10pcs Лето Овошје Накит од не ' Рѓосувачки Челик Деликатес Ананас Нараквици За Жените Злато Сребро Chian Линк Paracord
Ново

V Привлечат 10pcs Лето Овошје Накит од не ' Рѓосувачки Челик Деликатес Ананас Нараквици За Жените Злато Сребро Chian Линк Paracord

DEN 676.00
DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
V Привлечат
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
овошје Нараквици
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Нараквици
Компатибилност:
Божиќ
синџир материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
Картички(Прифати Прилагодите Картичка,Или Подарок Кутија)
Се прилагодите:
Ние Може Да Се Направи Било Desgin(Имаат Сопствена Фабрика)
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
хривнија Тип:
Синџир Нараквица,Шарм Нараквица,Манжетната Хривнија
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
шарм МАТЕРИЈАЛ:
бакар хривнија
Име:
Ананас Хривнија За Жени

Избор на купувачот