4.5 Мобилен Телефон За Highscreen Winwin Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки Лепило
Ново

4.5 Мобилен Телефон За Highscreen Winwin Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки

DEN 292.00
DEN 389.76

Во форма достапна за нарачката


4.5" Мобилен Телефон За Highscreen Winwin Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки Лепило Бесплатен Превозот
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Highscreen Winwin Допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Highscreen Winwin Допир Стакло *1 X за Highscreen Winwin Tools 7 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило + Подарок
Боја : Црна
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Главните својства

Бренд Име:
HelloWZXD
Број На Модел На:
За Highscreen WinWin
Екранот:
4.5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
за highscreen
боја:
Црна
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
4.5 inch

Избор на купувачот