DZAT DT-05 Двојна Динамичен Стерео 3,5 мм Во Уво Слушалка Звучници Спорт Слушалки Бучава Изолирање на Earbuds Со Микрофон За паметни телефони
Ново

DZAT DT-05 Двојна Динамичен Стерео 3,5 мм Во Уво Слушалка Звучници Спорт Слушалки Бучава Изолирање на Earbuds Со Микрофон За

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


DZAT DT-05 Двојна Динамичен Стерео 3,5 мм Во Уво Слушалка Звучници Спорт Слушалки Бучава Изолирање на Earbuds Со Микрофон За паметни телефони
Овластениот Дилер Ако сте се купи оваа слушалка во нашата продавница,ние ќе ви испратиме мал USB LED светло како подарок . Ве молиме уживајте во вашиот онлајн превозот време во нашата продавница.
Поминуваат една година на истражување и развој, со голема концентрација
DZAT пасивни намалување на шумот слушалки нов оглас, надвор општи активен бучава поништување на слушалки
намалување на шумот технологија, вратоврска-во патенти комплементарни двојно глас единица, да се биде сам настапи во живо на
висок квалитет уживаат, се чувствуваат природата на музика не се фалат за HIFI. Дали добар глас е целосно зависи од вас DZAT е посветена на создавање на високо квалитетни слушалки дека дури и најпознатите нормално терминални уреди (мобилни телефони, MP3, итн.) може да се вози. Ние спроведе tunning на податоци како чувствителност отпорност според општите терминален уред, така што повеќето од паметните телефони може да се вози DT-05, снимањето на вашиот пари да се трошат за скапи еден.
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем.
Превозот и предавање
Кина Пост нормално воздухопловната, Кина Пост epacket, Хонгконг Пост воздухопловната, и EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.(Addtional висока превозот цена можеби е потребно)
Answer : ___________________________ NOTE : ние никогаш нема да прават бизнис со Илиноис и ние не можеме да брод ништо да Илиноис,САД.
Наплата/Размена
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. предупредување

Главните својства

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,Обични Слушалки,Поддржува музика,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Број На Модел На:
ДТ-05
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
DZAT
Vocalism Принцип:
Динамичен
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
DZAT Модел:
ДТ-05
Безжичен:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Чувствителност:
95dB
Линија Должина:
1.3 m
Функција:
Dual Динамичен Жичен Слушалка
Функција Б:
Пасивни Бучава Поништување На Слушалка
користат за:
Спортски Игри Mobilephone музика

Избор на купувачот