За iPad Воздух 2 ,Мода Панда Був Шема Случај За Apple iPad Воздух iPad 2 6 Покрие Smart Случај Funda Таблета СТП Кожа Стојат Школка
Ново

За iPad Воздух 2 ,Мода Панда Був Шема Случај За Apple iPad Воздух iPad 2 6 Покрие Smart Случај Funda Таблета СТП Кожа Стојат

DEN 527.00
DEN 752.64

Во форма достапна за нарачката

За i Pad Воздух 2 ,Мода Панда Був Шема Случај За Apple i Pad Воздух i Pad 2 6 Покрие Smart Случај Funda Таблета СТП Кожа Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Apple i Pad воздух 2 9.7 инчен

Главните својства

Стил:
Моден
Број На Модел На:
За Apple ipad воздух iPad 2 6
Должина:
24.00cm
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Материјал:
PU
Бренд Име:
Cisoar
Ширина:
16.95cm
Пакет:
No
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Apple ipad воздух 2
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
5 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa За Apple ipad воздух 2 9.7 инчен

Избор на купувачот