За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 / 15-17XE / 16-17 XF Нерѓосувачки Внатрешни работи Вода Чаша Носителот Декорација Подлога Покрие Трим
Ново

За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 / 15-17XE / 16-17 XF Нерѓосувачки Внатрешни работи Вода Чаша Носителот Декорација Подлога

DEN 419.00
DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Одговара За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2016 2017 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Inculde : 2 парчиња во Боја : како на сликите покажуваат Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Име На Модел:
ML02136
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2016 2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Сместување:
ентериер
Тип:
Автомобил Стил

Избор на купувачот