Накит Сетови за Жените Златен Накит Поставите Бисер Обетки и Ѓердан Поставите Накит 5D3
Ново

Накит Сетови за Жените Златен Накит Поставите Бисер Обетки и Ѓердан Поставите Накит 5D3

DEN 124.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


10641142253112760 јули 2017 Нови Накит Поставување на 50% попуст Промоција US $ 2.06 /set US $ 1.97 /set US $ 2.04 /set US $ 2.01 /set US $ 2.01 /set US $ 2.07 /set US $ 2.07 /set US $ 2.07 /set
10641142253112760

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар обетки и 1 парче ѓердан
Бренд Име:
бесплатни крилја

Избор на купувачот